Огляди законодавства
2018.09.24

Внесено зміни до Порядку реалізації арештованих активів на електронних торгах

Автор: Компанія «Дінай»

Кабмін вніс зміни до Порядку реалізації арештованих активів на електронних торгах (N 719 від 27.09.2017 р.). Зокрема, новими нормами визначено, що строк дії звіту про оцінку активу становить не більш як шість місяців з дати її проведення.

Крім того, Нацагентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, надається право у будь-який час припинити електронні торги та зняти актив з реалізації в разі виявлення обставин, що перешкоджають реалізації активу (в разі припинення електронних торгів та зняття активу з реалізації електронні торги визнаються такими, що не відбулися). Коли ж дія таких обставин припиняється, зазначений актив передається Нацагентством для реалізації на перших електронних торгах.

Також уточнено, що нереалізовані на перших електронних торгах (повторних електронних торгах) активи виставляються організатором на повторні електронні торги з дня, що настає за днем отримання організатором звіту про оцінку.

--------------------

Постанова Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядку реалізації арештованих активів на електронних торгах" (N 754 від 19.09.2018 р.)

Дата набрання чинності: з дня офіційного опублікування

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл