Огляди законодавства
2018.09.21

Змінено порядок складання бюджетної звітності

Автор: Компанія «Дінай»

Мінфін вніс зміни до Порядку складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування (N 44 від 24.01.2012 р.).

Зокрема, уточнено, що форми звітності та пояснювальні записки підписуються керівниками і головними бухгалтерами (спеціалістами, на яких покладено виконання обов’язків бухгалтерської служби). За бюджетними програмами, призначення за якими встановлюються законом про Державний бюджет щодо загальнодержавних видатків та кредитування, форми звітності можуть підписуватися керівником бюджетної установи та керівником самостійного структурного підрозділу. Без таких підписів звітність вважається недійсною. В АС "Є-Звітність" накладається електронний цифровий підпис. Розпорядники бюджетних коштів, до мережі яких включено розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, що знаходяться на тимчасово окупованій території та на території проведення АТО або здійснення заходів ООС, вносять в АС "Є-Звітність" наявні показники звітності таких розпорядників та одержувачів бюджетних коштів. На форми бюджетної звітності та форми щодо розкриття елементів бюджетної звітності накладається електронний цифровий підпис, який підтверджує правильність внесення цих показників в АС "Є-Звітність".

Крім того, визначено, що подання звітності супроводжується листом, в якому зазначаються перелік форм звітності, що подаються, та їх обсяг (кількість аркушів за кожною формою), а також номери додатків за формами, які не подаються у зв'язку з відсутністю показників.

У Пояснювальній записці зазначаються та описуються динаміка дебіторської та кредиторської заборгованості, у тому числі простроченої, за розрахунками з бюджетом на звітну дату порівняно із заборгованістю на початок звітного року та причини її збільшення або зменшення.

Корективи внесено до додатків 23 "Довідка про використання іноземних грантів" та 27 "Довідка про дебіторську та кредиторську заборгованість за операціями, які не відображаються у формі N 7д, N 7м "Звіт про заборгованість за бюджетними коштами".

-----------------------

Наказ Міністерства фінансів України "Про внесення змін до Порядку складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов'язкового державного соціального і пенсійного страхування" (N 700 від 17.08.2018 р.)

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 11 вересня 2018 р. за N 1035/32487 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл