Огляди законодавства
2018.09.06

До порядків випуску, обігу та погашення податкових векселів буде внесено зміни

Автор: Компанія «Дінай»

Мінфін розглянув пропозиції, надіслані ДФСУ стосовно вдосконалення порядку оформлення податкового векселя при отриманні на нафтопереробному підприємстві пального. Так, Мінфін погодився з необхідністю внесення змін до порядків випуску, обігу та погашення податкових векселів, затверджених постановами КМУ N 1215 від 27.12.2010 р., N 1257 від 27.12.2010 р. та N 21 від 17.01.2018 р., щодо подання контролюючому органу податкового векселя в трьох примірниках (перший - заповнюється на вексельному бланку, другий (копія) - подаватиметься нафтопереробному підприємству, третій (копія) - залишатиметься векселедавцю).

Крім того, Мінфін вважає слушною пропозицію ДФС рекомендувати суб'єктам господарювання подавати до контролюючого органу три примірники податкового векселя у випадку отримання пального на нафтопереробному підприємстві до нормативного врегулювання зазначеного питання.

ДФСУ в свою чергу має розробити відповідний проект постанови Кабміну та разом із супровідними документами до нього надіслати на розгляд Мінфіну.

--------------------------

Лист Міністерства фінансів України N 11320-10-10/18853 від 16.07.2018 р.

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл