Огляди законодавства
2018.09.05

Держпідприємствам дозволили відчужувати житло своїм працівникам

Автор: Компанія «Дінай»

4 вересня 2018 року Верховна Рада прийняла в цілому законопроект, який було зареєстровано ще в 2015 році. Документом пропонується збільшити перелік випадків, на які не поширюється дія заборони щодо відчуження нерухомого майна об'єктів держвласності, що не підлягають приватизації. Зокрема, до таких випадків пропонується віднести відчуження житла для працівників держпідприємств, установ та організацій, господарських товариств, 100% акцій яких належать державі, в рамках виконання умов колективних договорів без застосування конкурентних засад. Відповідні зміни передбачено до Закону України "Про управління об'єктами державної власності" (N 185-V від 21.09.2006 р.).

Як зазначають нормотворці, внесення запропонованих змін матиме позитивний вплив на фінансово-господарську діяльність зазначених суб'єктів внаслідок:

- зменшення суми витрат на утримання нерухомого майна (житла), що не відноситься до основної діяльності;

- отримання прибутку від реалізації житла;

- закріплення кваліфікованих кадрів, забезпечення їх високопродуктивної праці та розв'язання соціально-економічних проблем із забезпечення житлом працівників.

------------------

Проект Закону України "Про внесення зміни до статті 11 Закону України "Про управління об'єктами державної власності" щодо впорядкування процедури відчуження суб'єктами господарювання державного сектору економіки житла своїм працівникам" (N 3131 від 17.09.2015 р.)

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл