Огляди законодавства
2018.09.04Важливо!

Президент пропонує закріпити в Конституції курс на членство в ЄС та НАТО

Автор: Компанія «Дінай»

Президент ініціював зміни до Конституції України щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору. Відповідний законопроект N 9037 зареєстровано у Верховній Раді 3 вересня, як невідкладний.

Метою запропонованих змін є законодавче закріплення в Конституції цивілізаційного вибору, європейської ідентичності Українського народу та незворотності стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в ЄС та в НАТО.

Зокрема, пропонується визначити, що до повноважень ВРУ належатиме реалізація стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в ЄС та в НАТО. Президент України стане гарантом реалізації стратегічного курсу держави на членство в ЄС та в НАТО, а Кабмін забезпечуватиме реалізацію такого курсу.

Також з перехідних положень Конституції виключать норму, згідно з якою використання існуючих військових баз на території України для тимчасового перебування іноземних військових формувань можливе на умовах оренди відповідно до міжнародних договорів.

--------------------

Проект Закону України "Про внесення змін до Конституції України (щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору)" (N 9037 від 03.09.2018 р.)

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл