Огляди законодавства
2018.09.03

Кабмін схвалив використання складських документів на зерно без відтиску печатки

Автор: Компанія «Дінай»

Уряд вніс зміни до Порядку випуску бланків складських документів на зерно, їх передачі та продажу зерновим складам та типового договору складського зберігання зерна, затвердженого постановою КМУ N 510 від 11.04.2003 р.

Зокрема, відмінено обов'язкове проставляння відтиску печатки на таких документах, що дозволить спростити умови ведення бізнесу суб'єктами господарювання в галузі зберігання зерна.

Водночас передбачено, що бланки складських документів на зерно, виготовлені до набрання чинності такими змінами, залишаються в обігу до їх повного використання.

-----------------------

Постанова Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2003 р. N 510" (N 677 від 29.08.2018 р.)

Дата набрання чинності: з дня офіційного опублікування

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл