Огляди законодавства
2018.08.30

Уряд врегулював питання управління арештованими транспортними засобами

Автор: Компанія «Дінай»

Кабмін вніс зміни до Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів (N 1388 від 07.09.98 р.).

Зокрема, змінами передбачається можливість видачі сервісним центром МВС тимчасового реєстраційного талону, а також нового свідоцтва про реєстрацію та номерних знаків управителю арештованих активів, з яким Нацагентством з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, укладено відповідний договір управління такими активами.

Серед іншого, доповнено перелік документів, що підтверджують правомірність придбання транспортних засобів, договором купівлі-продажу транспортного засобу, укладеним за результатами прилюдних торгів (аукціону) або електронних торгів, за яким продавцем виступає Нацагентство.

Крім того, з метою спрощення процесу перереєстрації транспортного засобу виключається процедура зняття з обліку транспортних засобів під час переходу права власності до нового власника.

Також Кабмін виклав у новій редакції розділ "Майно, яке швидко втрачає свою вартість" додатка до урядової постанови N 685 від 13.09.2017 р., що дає право Нацагентству самостійно визначати шлях управління транспортним засобом (реалізація або передача в управління за договором).

--------------------

Постанова Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України" (N 637 від 22.08.2018 р.)

Дата набрання чинності: з дня офіційного опублікування

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл