Огляди законодавства
2018.08.30

Експорт олійних культур їх виробниками не звільнятиметься від оподаткування ПДВ

Автор: Компанія «Дінай»

Нагадаємо, що пунктом 63 підр. 2 розд. XX ПКУ передбачено тимчасове звільнення від оподаткування ПДВ операції з експорту соєвих бобів (з 01.09.2018 р. до 31.12.2021 р.) та насіння свиріпи або ріпаку (з 01.01.2020 р. до 31.12.2021 р.), що тягне за собою скасування права на бюджетне відшкодування з таких операцій.

Верховна Рада відкоригувала дану норму, додатково передбачивши, що такі пільги не розповсюджуються на сільськогосподарські підприємства - виробників таких олійних культур, за умови, що вони виростили їх на землях сільськогосподарського призначення, які перебувають у власності таких сільськогосподарських товаровиробників чи в їх постійному користуванні, або використовуються ними на правах оренди (суборенди) чи емфітевзису.

------------------

Закон України "Про внесення зміни до підрозділу 2 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування податком на додану вартість операцій з вивезення за межі митної території України олійних культур" (N 2440-VIII від 22.05.2018 р.)

Дата набрання чинності: з дня, наступного за днем офіційного опублікування

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл