Огляди законодавства
2018.08.29

На офіційному веб-порталі ДФС оприлюднено ставки місцевих податків і зборів на 2019 рік

Автор: Компанія «Дінай»

Нагадаємо, що Законом України N 2245-VІІІ від 07.12.2017 року внесено зміни, зокрема, у частині надання копій прийнятих радами об'єднаних територіальних громад рішень про встановлення місцевих податків та зборів до контролюючих органів. Так, змінами, внесеними до підп. 12.3.3 ПКУ, визначено, що копія прийнятого рішення про встановлення місцевих податків чи зборів або про внесення змін до них надсилається в електронному вигляді у десятиденний строк з дня прийняття до контролюючого органу, в якому перебувають на обліку платники відповідних місцевих податків та зборів, але не пізніше 1 липня року, що передує бюджетному періоду, у якому планується застосовування встановлюваних місцевих податків та зборів або змін до них.

Регіональні податківці звертають увагу, що ДФСУ сформовано зведену інформацію про встановлення ставок місцевих податків та зборів, згідно з рішеннями, наданими органами місцевого самоврядування.

Так, ставки місцевих податків і зборів на 2019 рік (збір за місця для паркування транспортних засобів, плата за землю, транспортний податок, туристичний збір, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) розміщено на офіційному веб-порталі ДФСУ в рубриці "Податки, збори, платежі", розділ "Ставки місцевих податків і зборів", за посиланням: http://sfs.gov.ua/podatki-ta-zbori/stavki-mistsevih-podatkiv-ta-zboriv/.

Інформацію наведено окремо для юридичних та фізичних осіб - платників місцевих податків і зборів м. Києва та за кожною з 24-х областей.

----------------------------------------

Повідомлення ГУ ДФС у Миколаївській області від 29.08.2018 р.

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл