Огляди законодавства
2018.08.29

Іноземцям, що працевлаштовуються в Україні, спростили порядок отримання посвідки на тимчасове проживання

Автор: Компанія «Дінай»

Уряд врегулював питання щодо відмови іноземцям у видачі посвідок на тимчасове проживання (та їх скасування) на підставі того, що дата їх в'їзду в Україну передує даті отримання дозволу на працевлаштування, а також створив можливість оформлення довгострокової візи іноземцями або особами без громадянства на території України.

Так, передбачено, що іноземці та особи без громадянства (крім громадян Російської Федерації), які не зобов'язані отримувати довгострокову візу для оформлення посвідки на тимчасове проживання та які не пізніше 30 днів від дати останнього в'їзду на територію України отримали дозвіл на працевлаштування, мають право подати документи на отримання посвідки на тимчасове проживання без виїзду за межі України. При цьому документи необхідно подати не пізніше ніж за 15 робочих днів до закінчення встановленого строку перебування в Україні.

Відповідні зміни внесено до Порядку оформлення, видачі, обміну, скасування, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсною та знищення посвідки на тимчасове проживання, затвердженого постановою КМУ N 322 від 25.04.2018 р.

---------------------

Постанова Кабінету Міністрів України "Про внесення зміни до пункту 33 Порядку оформлення, видачі, обміну, скасування, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсною та знищення посвідки на тимчасове проживання" (N 651 від 18.07.2018 р.)

Офіційне опублікування: "Урядовий кур'єр" N 159 від 28.08.2018 р.

Дата набрання чинності: 28.08.2018 р.

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл