Огляди законодавства
2018.08.28

Уряд скорочує територіальні органи ПФУ

Автор: Компанія «Дінай»

Кабмін прийняв рішення реорганізувати деякі територіальні органи Пенсійного фонду України шляхом приєднання управлінь ПФУ в районах, містах, районах у містах та об'єднаних управлінь до головних управлінь ПФУ в областях.

Зокрема, під скорочення потрапили територіальні органи Пенсійного фонду в п'ятнадцяти областях: Вінницькій, Волинській, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Чернігівській.

У зв'язку з цим зменшено і граничну чисельність працівників територіальних органів ПФУ. Так, під скорочення потраплять 1372 особи.

-------------------

Постанова Кабінету Міністрів України "Деякі питання функціонування органів Пенсійного фонду України" (N 628 від 22.08.2018 р.)

Дата набрання чинності: з дня офіційного опублікування

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл