Огляди законодавства
2018.08.27

Затверджено нові статистичні форми

Автор: Компанія «Дінай»

Держстат затвердив для юросіб форми державного статистичного спостереження про ціни на природний газ та електроенергію, які вводяться в дію зі звіту за I півріччя 2018 року (термін подання - не пізніше 01 вересня):

- N 1-ціни (газ) (піврічна) "Звіт про ціни на природний газ, який постачається споживачам";

- N 1-ціни (електроенергія) (піврічна) "Звіт про ціни на електроенергію, яка постачається споживачам".

Крім того, відповідні корективи внесено також і до Загального табеля (переліку) форм державних статистичних спостережень на 2018 рік, затвердженого наказом N 330 від 20.12.2017 р. Тепер до переліку включено і вищезгадані форми.

------------------

Наказ Державної служби статистики України "Про затвердження форм державного статистичного спостереження про ціни на природний газ та електроенергію, які постачаються споживачам " (N 161 від 27.07.2018 р.)

Наказ Державної служби статистики України "Про внесення зміни до Загального табеля (переліку) форм державних статистичних спостережень на 2018 рік " (N 175 від 21.08.2018 р.)

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл