Огляди законодавства
2018.07.24

Заборонено розміщення реклами на стовпах та електроопорах

Автор: Компанія «Дінай»

Верховна Рада внесла зміни до статті 8 Закону "Про рекламу" (N 270/96-ВР від 03.07.96 р.) щодо використання окремих елементів благоустрою та контактної мережі при здійсненні рекламної діяльності. Так, новими нормами забороняється розміщення реклами та/або рекламних засобів на підтримуючих, опорних та інших елементах контактної мережі, на засобах та обладнанні (у тому числі опорах) зовнішнього освітлення.

Відповідні зміни мають обмежити тотальне панування в міському просторі рекламоносіїв, що призвело до візуального засмічення вулиць, та покращити ситуацію в сфері безпеки дорожнього руху.

--------------------

Закон України "Про внесення зміни до Закону України "Про рекламу" щодо використання окремих елементів благоустрою та контактної мережі при здійсненні рекламної діяльності" (N 2484-VIII від 03.07.2018 р.)

Дата набрання чинності: з дня, наступного за днем його опублікування

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл