Огляди законодавства
2018.07.23

Міносвіти включено до контролюючих органів, на які не поширюється дія мораторію на перевірки

Автор: Компанія «Дінай»

Кабмін розширив перелік органів державного нагляду (контролю), на які не поширюється дія Закону N 1728-VIII від 03.11.2016 р., яким запроваджено мораторій на проведення планових перевірок у сфері господарської діяльності. Віднині до такого переліку включено Міносвіти. Це сприятиме більш ефективному проведенню заходів держнагляду (контролю) за дотриманням ліцензійних умов ліцензіатів, які проваджують освітню діяльність.

Нагадаємо, що до такого переліку також належать: ДФС, Держаудитслужба, Держпраці, Держпродспоживслужба, Антимонопольний комітет, НБУ, Держархбудінспекція, Нацрада з питань телебачення і радіомовлення, НКРЕКП, НКЦПФР, Державіаслужба, Держатомрегулювання, Держекспортконтроль та інші. Варто зазначити, що цей перелік діє до 31 грудня 2018 року.

--------------------

Постанова Кабінету Міністрів України "Про внесення зміни до переліку органів державного нагляду (контролю), на які не поширюється дія Закону України "Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" (N 567 від 18.07.2018 р.)

Дата набрання чинності: з дня офіційного опублікування

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл