Огляди законодавства
2018.07.19

Декларація про валютні цінності подаватиметься окремо до ДФС та НБУ

Автор: Компанія «Дінай»

Офіс великих платників податків ДФС повідомив про втрату актуальності спільного листа НБУ та ДПАУ "Про подання Декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами" (N 28-311/1929-2823 та N 3368/5/23-5316 від 17.04.2003 р.), яким було доведено послідовність подання СПД Декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами, та отримання ними довідки про проведення декларування за встановленою формою.

Водночас з 21.07.2017 р. набрали чинності зміни до наказу Мінфіну "Про затвердження форми Декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами" (N 207 від 25.12.95 р.), якими виключено норму щодо видачі довідки про проведення декларування.

Таким чином, з урахуванням змін, що відбулися в законодавстві, податківці інформують, що вищезазначений спільний лист втратив актуальність та відкликається з місць застосування. Відтепер таке декларування здійснюватиметься окремо в ДФС та в НБУ без певної послідовності, яка була доведена спільним листом, а за формою та у порядку, визначеному наказом Мінфіну N 207 від 25.12.95 р. При цьому проставлення територіальними органами ДФС штампів та підписів відповідальної особи територіального органу на поданих СПД Деклараціях не проводиться.

-----------------------

Повідомлення Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби від 18.07.2018 р.

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл