Огляди законодавства
2018.07.18

Порядок регулювання діяльності банків: уточнення від НБУ

Автор: Компанія «Дінай»

Нацбанк вніс корективи до Інструкції про порядок регулювання діяльності банків в Україні, затвердженої постановою НБУ N 368 від 28.08.2001 р.

Зокрема, Нацбанк актуалізував умови отримання банками дозволу на включення коштів, залучених на умовах субординованого боргу, до регулятивного капіталу, а саме:

- уточнив вимоги до документів для отримання дозволу;

- спростив умови отримання дозволу для інвестора - міжнародної фінансової установи.

Крім того, при розрахунку нормативу достатності (адекватності) регулятивного капіталу (Н2) розширено перелік активів з нульовим ризиком. До таких активів включено цінні папери, емітовані центральними органами виконавчої влади країн, з рейтингом не нижче АА-.

-------------------

Постанова Правління Національного банку України "Про затвердження Змін до Інструкції про порядок регулювання діяльності банків в Україні" (N 78 від 16 .07.2018 р.)

Офіційне опублікування на сайті НБУ: 18.07.2018 р.

Дата набрання чинності: 17.08.2018 р.

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл