Огляди законодавства
2018.07.13Важливо!

ВРУ прийняла за основу проекти щодо врегулювання ситуації з авто на єврономерах

Автор: Компанія «Дінай»

13 липня Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроекти N 8487 і N 8488, якими передбачається скасування заборони на митне оформлення машин, які не відповідають стандартам Євро-5, та зменшення розміру акцизного податку з імпортних авто, що дозволить знизити митні податки на реєстрацію автомобілів на єврономерах.

Водночас проектами передбачається посилення контролю за переміщенням транспортних засобів з іноземною реєстрацією.

-----------------------

Проект Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів" (N 8487 від 15.06.2018 р.)

Проект Закону України "Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України" (N 8488 від 15.06.2018 р.)

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл