Огляди законодавства
2018.07.13

НБУ продовжив терміни опрацювання звітів аудиторів щодо активів банків

Автор: Компанія «Дінай»

Нацбанк подовжив терміни опрацювання звітів аудиторів про результати оцінки якості активів банків. Відповідні зміни внесено до Положення про здійснення оцінки стійкості банків і банківської системи України (постанова НБУ N 141 від 22.12.2017 р.).

Зокрема, продовжено терміни надсилання Нацбанком вимоги про складання банками програм капіталізації, щодо яких регулятор прийняв рішення про проведення оцінки стійкості із застосуванням:

- двох етапів оцінки стійкості - до 1 серпня поточного року (раніше - до 10 липня);

- трьох етапів оцінки стійкості - до 17 серпня поточного року (раніше - до 10 серпня).

Крім того, змінено терміни подання банками, щодо яких Національний банк прийняв рішення про проведення оцінювання із застосуванням двох етапів оцінки стійкості, програми капіталізації до 15 вересня поточного року.

Як зазначається, зміна термінів пов'язана з необхідністю детального аналізу та додаткового опрацювання НБУ даних, отриманих від аудиторів і банків.

-----------------------

Постанова Правління Національного банку України "Про внесення змін до Положення про здійснення оцінки стійкості банків і банківської системи України" (N 76 від 10.07.2018 р.)

Офіційне опублікування на сайті НБУ: 10.07.2018 р.

Дата набрання чинності: 11.07.2018 р.

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл