Огляди законодавства
2018.07.04

Оновлено довідник типів об'єктів оподаткування для заповнення форми N 20-ОПП

Автор: Компанія «Дінай»

Нагадаємо, що про всі об'єкти оподаткування та об'єкти, пов'язані з оподаткуванням, необхідно повідомляти контролюючий орган за основним місцем обліку (п. 8.1 Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Мінфіну України N 1588 від 09.12.2011 р.).

Повідомлення про об'єкти оподаткування чи об'єкти, пов'язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність, за формою N 20-ОПП подається протягом 10 робочих днів після їх реєстрації, створення чи відкриття до контролюючого органу за основним місцем обліку платника податків.

Нагадаємо, що востаннє до форми N 20-ОПП вносилися зміни наказом Мінфіну N 839 від 06.10.2017 р.

Рекомендований довідник типів об'єктів оподаткування, як того вимагає п. 8.7 Порядку, зі змінами оприлюднено на офіційному веб-сайті ДФСУ. Оновлений довідник доповнено двома позиціями 703 "Трактор колiсний" та 704 "Прес гiдравлiчний монтажно-запресовочний".

Зауважимо, що в разі відсутності у довіднику відповідних типів об'єкта оподаткування, які підходять за призначенням (наприклад, житлове або нежитлове приміщення, ОСББ тощо), платнику податків необхідно обрати той тип об'єкта оподаткування, який за своїм функціональним призначенням найбільш відповідає поняттю. Зазначену позицію озвучили фіскали в підкатегорії 119.11 ЗІР.

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл