Огляди законодавства
2018.07.03

Оновлено методику обчислення винагороди адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу

Автор: Компанія «Дінай»

Кабмін удосконалив механізм обчислення розміру винагороди, відшкодування витрат та їх виплати адвокатам, які надають безоплатну вторинну правову допомогу. Відповідні корективи передбачено до постанови КМУ N 465 від 17.09.2014 р. Зокрема, приведено у відповідність до процесуальних кодексів Методику обчислення розміру винагороди адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу в частині оплати послуг адвоката за підготовку та подання процесуальних документів.

Так, обмежено граничний розмір винагороди адвоката за надання безоплатної вторинної правової допомоги залежно від виду/стадії провадження/процесу та їх тривалості й оптимізовано значення низки заохочувальних коефіцієнтів. Крім того, виключено положення про здійснення виплати адвокатам винагороди і відшкодування витрат, пов'язаних з наданням такої допомоги один раз на місяць не пізніше останнього робочого дня цього місяця.

Також встановлено, що оплата послуг адвокатів здійснюється на підставі доручень, виданих центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, та актів надання безоплатної вторинної правової допомоги відповідно до зазначеної урядової постанови, в редакції, що діяла на день подання адвокатом такого акта до відповідного центру.

--------------------

Постанова Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2014 р. N 465" (N 511 від 20.06.2018 р.)

Дата набрання чинності: з дня офіційного опублікування

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл