Огляди законодавства
2018.06.25

Пілотний проект проведення електронних земельних торгів діятиме до 15 квітня 2019 року

Автор: Компанія «Дінай»

Кабмін продовжив дію пілотного проекту із запровадження електронних земельних торгів територіальними органами Держгеокадастру до 15 квітня 2019 року. Відповідні зміни передбачено до Порядку реалізації пілотного проекту з проведення електронних земельних торгів (N 688 від 21.06.2017 р.). Так, новими нормами передбачено визначення таких понять, як:

- "електронний майданчик" - підключений до системи електронних земельних торгів веб-сайт виконавця та/або апаратно-програмний комплекс, що забезпечує учасникам (виконавцю) можливість користуватися сервісами такої системи з автоматичним обміном інформацією щодо процесу проведення торгів;

- "оператор системи електронних земельних торгів" - юрособа, що відповідно до укладеного договору з Держгеокадастром забезпечує функціонування бази даних системи електронних земельних торгів та є ліцитатором таких торгів. Держгеокадастр матиме право укладати договори з кількома операторами системи електронних земельних торгів.

Визначено, що використання системи електронних земельних торгів здійснюватиметься організатором торгів, оператором електронного майданчика та виконавцем. Запис про нові електронні земельні торги створюється виконавцем у системі торгів та передається до бази даних системи таких торгів. Розміщення інформації про проведення торгів на офіційному веб-сайті Держгеокадастру та у системі електронних земельних торгів здійснюється безоплатно.

Крім того, встановлено, що час початку електронних земельних торгів зазначається в оголошенні про їх проведення та не може бути встановлено раніше 9 год. 00 хв. та пізніше 12 год. 00 хв., а час закінчення не може бути встановлено пізніше 17 год. 00 хв.

--------------------

Постанова Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 р. N 688" (N 492 від 20.06.2018 р.)

Дата набрання чинності: з дня офіційного опублікування

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл