Огляди законодавства
2018.06.05

ДФС про терміни подання розрахунків за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

Автор: Компанія «Дінай»

ДФСУ надала роз'яснення щодо термінів подання розрахунку і внесення платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів. Нагадаємо, що Порядок справляння збору (плати) за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів затверджено постановою КМУ N 449 від 06.04.98 р.

Платники подають до органів ДФС розрахунки платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів за встановленою формою згідно з додатком до Інструкції N 167/156/29 від 24.12.99 г. На підставі п. 2.2 цієї Інструкції користувач зобов'язаний вести облік вилучених водних живих ресурсів наростаючим підсумком з початку року та щокварталу складати в двох примірниках розрахунок. Один примірник розрахунку подається контролюючому органу за місцем реєстрації користувача як суб'єкта господарської діяльності, другий - органу рибохорони Держкомрибгоспу України, в зоні діяльності якого користувач здійснює вилучення водних живих ресурсів, не пізніше 20-го числа місяця, наступного за звітним кварталом.

Згідно з п. 2.6 Інструкції платежі за спеціальне використання водних живих ресурсів вносяться користувачем не пізніше 25-го числа місяця, наступного за звітним кварталом.

-------------------------

Лист Державної фіскальної служби України N 2377/7/99-99-12-03-04-17 від 23.05.2018 р.

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл