Огляди законодавства
2018.06.04

Субсидія на утримання будинків призначатиметься до 31 грудня 2018 року

Автор: Компанія «Дінай»

Нагадаємо, що з 10 червня 2018 року вводяться в дію норми нового Закону України "Про житлово-комунальні послуги" N 2189-VIII від 09.11.2017 р. Серед іншого, даним Законом  переглянуто структуру житлово-комунальних послуг, які розподілено на дві категорії:

1) житлова послуга - послуга з управління багатоквартирним будинком, яка включає утримання спільного майна, купівлю електроенергії для забезпечення функціонування спільного майна, поточний ремонт спільного майна тощо;

2) комунальні послуги - послуги з постачання та розподілу природного газу, електроенергії, постачання теплової енергії, гарячої води, централізованого водопостачання, водовідведення, поводження з побутовими відходами.

Як бачимо, до складу послуги з управління багатоквартирним будинком входить утримання спільного майна багатоквартирного будинку, але скасовується послуга з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Оскільки підзаконні акти, необхідні для реалізації даного Закону, наразі відсутні, то для збереження права найменш захищених категорій населення на отримання субсидій Уряд передбачив, що житлова субсидія на оплату послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій може призначатися з 1 травня 2018 року по 31 грудня 2018 року.

-----------------------

Постанова Кабінету Міністрів України "Питання призначення житлової субсидії на оплату послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій" (N 430 від 10.05.2018 р.)

Дата набрання чинності: з дня офіційного опублікування

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл