Огляди законодавства
2018.06.01

Уряд запроваджує нові види допомоги: "пакунок малюка" та "муніципальна няня"

Автор: Компанія «Дінай»

З метою забезпечення соціального захисту сімей з дітьми, підтримки розвитку відповідального батьківства Уряд у рамках пілотного проекту запроваджує:

- з 1 вересня 2018 р. надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка";

- з 1 січня 2019 р. відшкодування послуги з догляду за дитиною до трьох років "муніципальна няня" у розмірі прожиткового мінімуму на дітей віком до шести років на 01.01.2019 р. (прогнозно в 2019 році складатиме 1626 грн) на умовах співфінансування з різних бюджетів.

Крім цього, Кабмін доручив Міністерству охорони здоров'я, обласним, Київській міській держадміністраціям за участю відповідних органів місцевого самоврядування забезпечувати, починаючи з 1 січня 2019 р., безоплатне проведення добровільного медичного обстеження осіб, які подали заяву про реєстрацію шлюбу, зокрема на TORCH-інфекцію, з метою попередження народження дітей із вродженими вадами розвитку.

---------------------

Постанова Кабінету Міністрів України "Деякі питання реалізації пілотного проекту із соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства" (N 427 від 30.05.2018 р.)

Дата набрання чинності: з дня офіційного опублікування

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл