Огляди законодавства
2018.05.31

Розмір плати за кожне відкрите виконавче провадження становитиме 69 грн

Автор: Компанія «Дінай»

Мін'юст збільшив плату за користування автоматизованою системою виконавчого провадження (далі - Система). Відповідні зміни передбачено до наказу Мін'юсту N 954/5 від 24.03.2017 р. Так, встановлено, що розмір плати за користування Системою органами державної виконавчої служби та приватними виконавцями становитиме 69 грн (з урахуванням ПДВ) за кожне відкрите виконавче провадження. Наразі такий розмір плати становить 51 грн.

Нагадаємо, що плата за користування Системою органами державної виконавчої служби здійснюється за рахунок коштів авансового внеску стягувача. Якщо розмір плати перевищує суму авансового внеску стягувача, оплата за користування Системою здійснюється також за рахунок стягнутих з боржника за цим виконавчим провадженням коштів на витрати виконавчого провадження. Якщо ж стягувача звільнено від сплати авансового внеску, плата повністю стягується з боржника.

Окрім цього, Мін'юст встановив безстроковість дії наказу N 954/5 (раніше передбачалося, що наказ діє до 1 січня 2019 року).

--------------------

Наказ Міністерства юстиції України "Про внесення змін до наказу Міністерства юстиції України від 24 березня 2017 року N 954/5" (N 1468/5 від 08.05.2018 р.)

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 21.05.2018 р. за N 614/32066

Дата набрання чинності: з дня офіційного опублікування

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл