Огляди законодавства
2018.05.31

Визначено процедуру списання безнадійної заборгованості зі сплати страхових внесків на випадок безробіття

Автор: Компанія «Дінай»

Безробітний фонд визначив механізм, умови та підстави списання установами держслужби зайнятості заборгованості зі сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття і сум штрафних санкцій, нарахованих та/або не сплачених у період до 1 січня 2011 року, в т. ч. страхових внесків, строк сплати яких на 1 січня 2011 року не настав.

Зокрема, списанню підлягає безнадійний борг, який включає несплачені страхові внески, в тому числі строк сплати яких не настав, розстрочену та/або реструктуризовану заборгованість, недоїмку із сплати страхових внесків, пеню, нараховану на цю недоїмку, штрафні санкції, що застосовуються до боржника - платника страхових внесків, відповідно до вимог законодавства, що діяло до 01 січня 2011 року.

Документ визначає чіткий перелік підстав для списання заборгованості зі сплати страхових внесків (визнання платника банкрутом, ліквідація страхувальника, оголошення фізособи, яка використовує найману працю, померлою або визнання у судовому порядку безвісно відсутньою та ін.) і документів для кожного окремого випадку.

-----------------------

Постанова Правління Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття "Про затвердження порядку списання безнадійної заборгованості по сплаті страхових внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" (N 167 від 30.03.2018 р.)

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 27.04.2018 р. за N 521/31973

Дата набрання чинності: з дня її офіційного опублікування

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл