Огляди законодавства
2018.05.30

Зазнав змін порядок приймання іспитів та видачі посвідчень водія

Автор: Компанія «Дінай»

МВС внесло зміни до наказу N 515 від 07.12.2009 р., зокрема до Інструкції про порядок приймання іспитів для отримання права керування транспортними засобами та видачі посвідчень водія.

Так, визначено, що якщо під час проведення перевірки поданих особою документів для отримання (обміну) посвідчень водія буде встановлено, що її позбавлено права на керування ТЗ, така особа до іспитів не допускається. Уточнено, що у разі наявності в такої особи посвідчення водія посадові особи ТСЦ МВС інформують про цей факт відповідний територіальний орган Нацполіції для прийняття рішення щодо його вилучення поліцейськими. Вилучене посвідчення водія надсилається поліцейськими до ТСЦ МВС за місцем проживання особи на зберігання до закінчення строку такого позбавлення.

Змінами також виключено норму, якою передбачено, що якщо особа під час теоретичного іспиту не підтвердила знання Правил дорожнього руху, посвідчення водія (у разі наявності) у неї вилучається.

Крім того, внесено корективи до форм заяви про оформлення (заміну) та видачу посвідчень та екзаменаційного листа. Відтепер у заяві, серед іншого, заявник зазначатиме контактний телефон та електронну пошту, а місце роботи (посаду) не вказуватиме.

--------------------

Наказ Міністерства внутрішніх справ України "Про затвердження Змін до наказу Міністерства внутрішніх справ України від 07 грудня 2009 року N 515" (N 345 від 26.04.2018 р.)

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 16.05.2018 р. за N 596/32048

Дата набрання чинності: з дня офіційного опублікування

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл