Огляди законодавства
2018.05.29

Строк переробки товарів для суднобудівної галузі збільшено до 730 днів

Автор: Компанія «Дінай»

Відповідно до ст. 151 Митного кодексу загальний строк переробки товарів на митній території України не може перевищувати 365 днів. Однак на практиці такий строк не завжди є достатнім для складних виробничих процесів, зокрема в суднобудівній галузі.

З метою підтримки вітчизняної суднобудівної промисловості прийнято Закон, яким збільшено максимальний строк для переробки товарів, що ввозяться підприємствами для будування, ремонту і модернізації суден, до 730 днів. Відповідні зміни внесено до ст. 151 МКУ.

Це створить додаткові можливості для розвитку вітчизняної суднобудівної та судноремонтної галузі, зростання її конкурентоспроможності на зовнішньому ринку.

---------------------

Закон України "Про внесення змін до Митного кодексу України щодо збереження та розвитку вітчизняної суднобудівної промисловості" (N 2321-VIII  від 13.03.2018 р.)

Офіційне опублікування: "Голос України" N 95 від 25.05.2018 р.

Дата набрання чинності: 26.05.2018 р.

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл