Огляди законодавства
2018.05.24

Викладено в новій редакції Порядок формування плану-графіка планових перевірок ДФС

Автор: Компанія «Дінай»

Мінфін переглянув Порядок формування плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків (N 524 від 02.06.2015 р.) шляхом викладення його в новій редакції.

Порядок розроблено з метою забезпечення єдиного підходу до формування плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків. Як і раніше, план-графік на поточний рік має бути оприлюднений на офіційному веб-сайті ДФС до 25 грудня року, що передує року, в якому проводитимуться такі перевірки. Оновлення річного плану-графіка здійснюватимуться у разі його коригування.

Проекти річних планів-графіків мають складатися територіальними органами ДФС не пізніше 1 грудня року, що передує року, в якому проводитимуться такі перевірки, квартальних планів-графіків - не пізніше 20-го числа останнього місяця поточного кварталу.

Окрім того, Порядком прописано критерії відбору платників податків - фізичних осіб, юридичних осіб, а також окремо для банків, небанківських установ, постійних представництв і представництв нерезидентів за ступенями ризику (високий, середній та незначний). Крім того, визначено порядок відбору до плану-графіка платників податків - юросіб щодо правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати ПДФО, військового збору та ЄСВ.

---------------------

Наказ Міністерства фінансів України "Про внесення змін до Порядку формування плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків" (N 386 від 26.03.2018 р.)

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 18.04.2018 р. за N 465/31917 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл