Огляди законодавства
2018.05.22

Екологічний сертифікат при ввезенні авто не вимагатиметься

Автор: Компанія «Дінай»

23 травня набирають чинності зміни до Закону "Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів" (N 2739-ІV від 06.07.2005 р.), якими передбачено спрощення ввезення транспортних засобів до України.

Так, згідно зі змінами, скасовано необхідність мати сертифікат підтвердження відповідності транспортного засобу екологічним стандартам, який потрібно було пред'являти при ввезенні та держреєстрації автомобіля. Однак такий сертифікат потрібно буде надати на внутрішній митниці під час митного оформлення автомобіля.

Крім того, від необхідності відповідати діючим екологічним стандартам при митному оформленні та реєстрації звільнено автомобілі швидкої медичної допомоги, транспортні засоби спецпризначення - пересувні медичні клініки, що ввозяться до України в якості гуманітарної допомоги.

--------------------

Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів" (N 2301-VIII від 27.02.2018 р.)

Офіційне опублікування: "Голос України" N 92 від 22.05.2018 р.

Дата набрання чинності: 23.05.2018 р.

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл