Огляди законодавства
2018.05.15

Уряд продовжує послідовну політику щодо відмови від використання печаток

Автор: Компанія «Дінай»

Уряд вніс зміни в низку своїх актів з метою приведення їх у відповідність до законодавчих норм щодо скасування обов'язкового використання печаток суб'єктами господарювання.

Так, коректив зазнали Правила роздрібної торгівлі алкогольними напоями (N 854 від 30.07.96 р.), Правила роздрібної торгівлі нафтопродуктами (N 1442 від 20.12.97 р.) та Порядок гарантійного ремонту (обслуговування) або гарантійної заміни технічно складних побутових товарів (N 506 від 11.04.2002 р.). Суб'єктам господарювання надано можливість використання підпису як основного способу засвідчення супровідних документів на продукцію та усунено можливість для зловживань з боку органів держнагляду.

Також затверджено зміни в додатки до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів повітряним транспортом (N 134 від 10.03.2017 р.). Зазначеним рішенням виключено вимогу щодо проставлення відбитку печатки на заяві про отримання ліцензії, а також опису документів, що додаються до такої заяви.

-------------------

Постанова Кабінету Міністрів України "Про внесення змін у додатки до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів повітряним транспортом" (N 345 від 10.05.2018 р.)

Постанова Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України" (N 353 від 10.05.2018 р.)

Дата набирання чинності постановами: з дня офіційного опублікування

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл