Огляди законодавства
2018.05.15

Посилено соцзахист військовослужбовців-іноземців

Автор: Компанія «Дінай»

З метою усунення диспропорції, що виникла в чинному законодавстві щодо соціальних виплат військовослужбовцям ЗСУ залежно від наявності громадянства України, внесено відповідні зміни до статті 214 Закону "Про військовий обов'язок і військову службу" (N 2232-XII від 25.03.92 р.).

Так, згідно з новими нормами, на іноземців та осіб без громадянства, які на законних підставах проходять військову службу в ЗСУ за контрактом, поширюватимуться умови і порядок виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності, передбачені для військовослужбовців - громадян України та членів їх сімей.

Зазначені зміни спрямовано на підвищення рівня соціальних гарантій іноземців та осіб без громадянства, які проходять військову службу в ЗСУ, і виправлення юридичної колізії, що виникла у сфері соцзахисту бійців.

--------------------

Закон України "Про внесення зміни до статті 214 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" щодо удосконалення окремих питань виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності іноземців або осіб без громадянства, які проходять військову службу у Збройних Силах України" (N 2409-VIII від 19.04.2018 р.)

Офіційне опублікування: "Голос України" N 87 від 15.05.2018 р.

Дата набрання чинності: 16.05.2018 р.

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл