Огляди законодавства
2018.05.10

Критерії оцінки ступеня ризику та визначення періодичності перевірок: статистика від ДРС

Автор: Компанія «Дінай»

Державна регуляторна служба надіслала Уряду узагальнену інформацію, отриману від держорганів, про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність проведення планових заходів держнагляду (далі - критерії), які необхідно переглянути.

Зокрема, держорган повідомив про те, що у 8 сферах держнагляду затверджено критерії, які не відповідають постанові КМУ N 752 від 28.08.2013 р. "Про затвердження методик розроблення критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю), а також уніфікованих форм актів, що складаються за результатами проведення планових (позапланових) заходів державного нагляду (контролю)". Крім цього, не відповідають постанові КМУ N 752 уніфіковані форми актів, що складаються за результатами проведення перевірок, у 40 сферах держнагляду.

Також у 19 сферах держнагляду критерії не затверджено та відповідно не визначено періодичність проведення планових перевірок, а у 24 сферах держнагляду відсутні уніфіковані форми актів з вичерпним переліком питань залежно від ступеня ризику.

----------------------

Лист Державної регуляторної служби України N 3683/0/20-18 від 10.04.2018 р.

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл