Огляди законодавства
2018.04.24

Місцевій владі дозволили обмежувати продаж алкоголю

Автор: Компанія «Дінай»

Верховна Рада надала право органам місцевого самоврядування встановлювати заборону продажу алкоголю у визначений час доби. Відповідні зміни передбачено до КпАП, Законів "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (N 481/95-ВР від 19.12.95 р.) та "Про місцеве самоврядування в Україні" (N 280/97-ВР від 21.05.97 р.).

Відтепер сільські, селищні та міські ради в межах території відповідної адміністративно-територіальної одиниці можуть встановлювати заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб'єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у визначений час доби.

Крім того, за торгівлю алкогольними напоями у заборонений місцевою владою час доби передбачається адміністративна відповідальність у вигляді штрафу від 510 грн до 1700 грн.

--------------------

Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових" (N 2376-VIII від 22.03.2018 р.)

Офіційне опублікування: "Голос України" N 76 від 24.04.2018 р.

Дата набрання чинності: 25.04.2018 р.

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл