Огляди законодавства
2018.04.24

У фіскальних чеках продавцям пального потрібно відображати код УКТ ЗЕД

Автор: Компанія «Дінай»

Нагадаємо, що 6 квітня 2018 року набрали чинності зміни до Положення про форму та зміст розрахункових документів N 13 від 21.01.2016 р., якими його приведено у відповідність до вимог ПКУ та Закону про РРО (N 265/95-ВР від 06.07.95 р.).

Зокрема, даними змінами до фіскальних касових чеків на товари (послуги) та фіскальних касових чеків видачі коштів, за формами N ФКЧ-1 та N ФКЧ-2, введено обов'язковий реквізит: "Код товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД". Крім того, реквізит "код УКТ ЗЕД" також додано до додаткових реквізитів фіскального касового чека за операціями приймання та переказу готівкових коштів через програмно-технічні комплекси самообслуговування за формою N ФКЧ-3 (зазначимо, що додаткові реквізити чека застосовуються, якщо переказ призначений для оплати товарів (послуг), що придбаваються, а також якщо це передбачено правилами (регламентом) отримувача коштів).

Враховуючи дані новації, податківці зауважують, що для продавців пального відображення "коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД" у фіскальних чеках РРО є обов'язковим з 06.04.2018 р.

При цьому фіскали нагадують, що за порушення вимог щодо застосування РРО (проведення розрахунків через РРО без попереднього програмування найменування (для пального із зазначенням коду УКТ ЗЕД), цін товарів (послуг) та обліку їх кількості) передбачено штраф у розмірі 85 грн (п. 6 ст. 17 Закону про РРО).

--------------------

Повідомлення Головного управління Державної фіскальної служби України у Київській області від 20.04.2018 р.

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл