Огляди законодавства
2018.04.23

Болгарію виключено з Переліку держав, операції з якими визнаються контрольованими

Автор: Компанія «Дінай»

Нагадаємо, що з 1 січня 2018 року є чинним новий перелік держав (територій), які відповідають критеріям, зазначеним у підп. 39.2.1.2 ПКУ. Операції з контрагентом, зареєстрованим у державі (на території), включеній до зазначеного переліку, визнаються контрольованими для цілей трансфертного ціноутворення.

Непорушним такий порядок залишався недовго. Уже з 7 березня 2018 року із зазначеного переліку виключено Грузію, Естонію, Латвію, Мальту та Угорщину (постанова КМУ N 108 від 31.01.2018 р.).

Однак на цьому скорочення переліку не закінчилося. Черговим рішенням Уряд виключив з нього ще й Болгарію.

-----------------------

Постанова Кабінету Міністрів України "Про внесення зміни в додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. N 1045" (N 295 від 11.04.2018 р.)

Дата набрання чинності: з дня офіційного опублікування

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл