Огляди законодавства
2018.04.20

Який строк зберігання табеля обліку використання робочого часу?

Автор: Компанія «Дінай»

Укрдержархів нагадав, що строк зберігання табеля обліку використання робочого часу становить 1 рік (ст. 408 Переліку типових документів, що створюються під час діяльності держорганів та органів місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів, затвердженого наказом Мін'юсту N 578/5 від 12.04.2012 р.). Водночас підп. 1.7 розділу І "Загальні положення" Переліку допускає продовження в організаціях строків зберігання документів.

Крім того, Укрдержархів надіслав на опрацювання Мін'юсту проект Змін до Переліку, яким пропонується збільшити строк зберігання табеля обліку використання робочого часу до 3 років.

--------------------

Лист Державної архівної служби України N Н-579/01.1-18 від 22.12.2017 р.

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл