Огляди законодавства
2018.04.16

В Електронному кабінеті запроваджено новий сервіс

Автор: Компанія «Дінай»

Нагадаємо, що відповідно до п. 8 Порядку КМУ N 117 від 21.02.2018 р. ДФС формує і веде у відкритому доступі окремий Реєстр податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрацію яких зупинено, за формою згідно з додатком 1 до Порядку та щодня оприлюднює його на своєму офіційному веб-сайті. Про запровадження такого Реєстру в Електронному кабінеті й повідомила ДФСУ на своєму офіційному веб-порталі.

Реєстр розміщено у відкритій частині Електронного кабінету. Пошук інформації в Реєстрі здійснюється за такими фільтрами: "Індивідуальний податковий номер", "Номер ПН/РК", "Дата складання ПН/РК".

У Реєстрі відображається інформація щодо ПН/РК, реєстрацію яких зупинено та по яким прийнято рішення відповідними комісіями, а також розпочато процедури адміністративного і судового оскаржень.

Реєстр функціонує в тестовому режимі протягом місяця з дня набрання чинності Порядку N 117 від 21.02.2018 р., тобто до 22.04.2018 р.

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл