Огляди законодавства
2018.03.14

Встановлено нові вимоги до відповідальних за фінмоніторинг працівників банку

Автор: Компанія «Дінай»

Нацбанк переглянув вимоги до працівників банку, відповідальних за фінмоніторинг. Зокрема, додатково встановлено заборону на призначення відповідальним за фінмоніторинг (у тому числі тимчасово виконуючим обов'язки) керівника банку, якому підпорядкований структурний підрозділ банку, що безпосередньо надає банківські та інші фінансові послуги клієнтам.

Крім цього, змінено вимоги до стажу таких працівників. Відтепер призначати відповідальним за фінмоніторинг можна працівника, який має стаж роботи в банківській системі, пов'язаний з діяльністю у сфері запобігання легалізації кримінальних доходів / фінансуванню тероризму не менше ніж три роки (як і раніше), або стаж роботи на посаді керівника банку (підрозділу банку) за напрямом діяльності у сфері запобігання легалізації кримінальних доходів / фінансуванню тероризму не менше одного року (раніше - стаж роботи на посаді відповідального працівника банку не менше одного року).

---------------------

Постанова Правління Національного банку України "Про внесення змін до Положення про здійснення банками фінансового моніторингу" (N 20 від 01.03.2018 р.)

Офіційне опублікування на сайті НБУ: 07.03.2018 р.

Дата набрання чинності: 08.03.2018 р.

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл