Огляди законодавства
2018.03.13

Яку частку прибутку держпідприємства перераховуватимуть у бюджет?

Автор: Компанія «Дінай»

Уряд встановив, що за результатами фінансово-господарської діяльності у 2017 році господарські товариства з державною часткою у статутному капіталі, а також господарські товариства, 50% і більше акцій (часток) яких належать держпідприємствам, повинні спрямувати на виплату дивідендів 75% прибутку.

Водночас для ПрАТ "Укргідроенерго" та ПАТ "Державний ощадний банк України" такий норматив відрахування визначено в розмірі 30%.

Звертаємо увагу, що невиплата суб'єктом господарювання дивідендів до держбюджету до 1 липня 2018 р. слугуватиме підставою до розірвання контракту з керівником такого суб'єкта господарювання.

--------------------

Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження базового нормативу відрахування частки прибутку, що спрямовується на виплату дивідендів за результатами фінансово-господарської діяльності у 2017 році господарських товариств, у статутному капіталі яких є корпоративні права держави" (N 139 від 28.02.2018 р.)

Офіційне опублікування: "Урядовий кур'єр" N 49 від 14.03.2018 р.

Дата набрання чинності: 14.03.2018 р.

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл