Огляди законодавства
2018.02.13

Реєстр боржників не міститиме інформації про адресу

Автор: Компанія «Дінай»

Мін'юст прийняв рішення про виключення з Єдиного реєстру боржників відомостей щодо місцезнаходження (для юросіб) або адреси місця проживання чи перебування (для фізосіб). Відповідні корективи внесено до Положення про автоматизовану систему виконавчого провадження (N 2432/5 від 05.08.2016 р.).

Відтепер Єдиний реєстр боржників міститиме такі відомості:

- ПІБ, дата народження боржника - фізособи або найменування, ідентифікаційний код боржника - юрособи;

- найменування органу або ПІБ та посада посадової особи, яка видала виконавчий документ;

- найменування органу державної виконавчої служби або ПІБ приватного виконавця;

- номер виконавчого провадження та категорія стягнення.

Також Мін'юст встановив, що винесення постанови про повернення виконавчого документа до суду на підставі статті 38 Закону "Про виконавче провадження" (N 1404-VIII від 02.06.2016 р.) не вважатиметься підставою, за якою автоматизована система виконавчого провадження виключає відомості про боржника з Єдиного реєстру боржників.

----------------------

Наказ Міністерства юстиції України "Про внесення змін до Положення про автоматизовану систему виконавчого провадження" (N 301/5 від 06.02.2018 р.)

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 07.02.2018 р. за N 152/31604

Дата набрання чинності: з дня офіційного опублікування

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл