Огляди законодавства
2018.02.13

Останній день дії строкового трудового договору - вихідний: як бути?

Автор: Компанія «Дінай»

Мінсоцполітики розповіло, як бути роботодавцю у випадку, коли строк завершення трудового договору з працівником припадає на вихідний день. Так, на думку міністерства, роботодавець повинен виконати обов'язок, передбачений статтею 47 КЗпП в останній робочий день.

Тобто в останній робочий день роботодавець видає наказ про звільнення згідно з п. 2 ст. 36 КЗпП,  проводить  розрахунок з працівником та видає йому належно оформлену трудову книжку. При цьому днем звільнення відповідно до частини другої ст. 2411 КЗпП буде останній день, визначений строковим трудовим договором.

Наприклад, строк завершення трудового договору з працівником спливає 31.03.2018 року (субота). У такому випадку наказ про звільнення та розрахунки з працівником здійснюватимуться 30 березня. При цьому днем звільнення в трудовій книжці значитиметься 31.03.2018 року.

-------------------------

Лист Міністерства соціальної політики України N 9/0/22-18/134 від 05.01.2018 p.

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл