Огляди законодавства
2017.12.06

Встановлено максимальний розмір винагороди для виконавчих груп

Автор: Компанія «Дінай»

Уряд установив граничний розмір винагороди державним виконавцям, коли реалізацію виконавчого документа було забезпечено виконавчою групою. Відповідні зміни передбачено до пункту 7 Порядку виплати винагород державним виконавцям та їх розмірів і розміру основної винагороди приватного виконавця (N 643 від 08.09.2016 р.).

Так, визначено, що сума винагороди виконавчій групі виплачуватиметься у розмірі 2 % стягнутої суми або вартості майна боржника, переданого стягувачу за виконавчим документом, але не більше 200 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року (на 2017 рік - 320 тис. грн). Кошти між усіма членами виконавчої групи розподіляються порівну.

Нагадаємо, що раніше Кабмін постановою N 641 від 23.08.2017 р. обмежив граничний розмір винагороди держвиконавцям, який не може перевищувати 200 розмірів вищезазначеного прожиткового мінімуму.

----------------------

Постанова Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до пункту 7 Порядку виплати винагород державним виконавцям та їх розмірів і розміру основної винагороди приватного виконавця" (N 914 від 01.12.2017 р.)

Дата набрання чинності: з дня офіційного опублікування

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл