Огляди законодавства
2017.11.14

Зміни в Порядку компенсації сільгоспникам вартості вітчизняної техніки та обладнання

Автор: Компанія «Дінай»

Уряд вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у держбюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва. Як визначалось раніше, одержувачами бюджетних коштів є юрособи та фізособи - підприємці, основною діяльністю яких є постачання сільгосптоварів, вироблених ними на власних або орендованих основних засобах, за умови, що питома вага вартості таких сільгосптоварів становить не менше 75% вартості всіх товарів, поставлених такими юрособами та фізособами протягом попередніх 12 послідовних звітних податкових періодів сукупно. Водночас передбачили, що для новоутворених сільгосптоваровиробників, які провадять господарську діяльність менш як 12 календарних місяців, така питома вага визначатиметься за результатами кожного окремого звітного періоду.

Крім того, відкориговано визначення питомої ваги витрат на оплату праці у складі собівартості виробленої продукції для суб'єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку і звітності.

Також визначено інші строки подачі заявок підприємствами-виробниками сільськогосподарської техніки. Так, заявки щодо включення до Переліку техніки та обладнання, вартість яких частково компенсується за рахунок бюджетних коштів, в поточному році подаються до 31 жовтня, а в 2017 році - до 17 листопада. Заявки щодо включення до переліку в наступному році подаються комісії з 1 листопада поточного року. Також передбачено щорічне підтвердження відповідності техніки та обладнання критеріям поточного року (визначені пп. 5, 7 Порядку) та розтлумачено окремі питання відчуження та надання техніки в заставу.

Крім того, уточнено перелік підтвердних документів, які подаються разом із заявкою сільгосптоваровиробниками для отримання часткової компенсації. До нього включено довідку про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів.

------------------------

Постанова Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва" (N 832 від 25.10.2017 р.)

Дата набрання чинності: з дня офіційного опублікування

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл