Огляди законодавства
2017.10.12

Нацбанк зробив черговий крок на шляху до лібералізації валютного регулювання

Автор: Компанія «Дінай»

Нацбанк зробив черговий крок на шляху до пом'якшення валютного законодавства, передбачивши низку змін до своєї постанови N 410 від 13.12.2016 р.

Головний банк країни уточнив, що дозвіл на дострокове погашення отриманих резидентами від нерезидентів кредитів та позик в інвалюті у визначених НБУ випадках стосуватиметься як основної суми кредиту, так і процентів та інших платежів, установлених кредитним договором/договором позики.

Крім цього, надано можливість небанківським фінустановам купувати та перераховувати інвалюту на підставі індивідуальних ліцензій з метою розміщення гарантійного депозиту в інвалюті на рахунках міжнародних платіжних систем за межами України для забезпечення зобов'язань під час здійснення переказів за межами України. До сьогодні таке право мали виключно банки.

----------------------

Постанова Національного банку України "Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 13 грудня 2016 року N 410" (N 101 від 10.10.2017 р.)

Офіційне опублікування на сайті НБУ: 11.10.2017 р.

Дата набрання чинності: 12.10.2017 р.

 

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл


Коментуємий документ Ви можете знайти в ДПС: ЗЕДексперт, БОС, ГРОСБУХ, Професіонал