Огляди законодавства
2017.09.12

Уточнено перелік доходів нерезидентів, які не підлягають оподаткуванню

Автор: Компанія «Дінай»

Законодавці внесли зміни до ПКУ, якими уточнено перелік операцій з державними цінними паперами, доходи від яких, отримані нерезидентами, не підлягають оподаткуванню.

Раніше передбачалося звільнення нерезидентів від сплати податку на прибуток з процентів чи доходу (дисконту) на державні цінні папери, виконання зобов'язань за якими забезпечено державними або місцевими гарантіями (підп. 141.4.10 ПКУ).

Однак неврегульованим залишалося питання оподаткування інших доходів, що можуть бути отримані нерезидентами-інвесторами за цінними паперами. З метою вирішення цього питання та підвищення інвестиційної привабливості державних цінних паперів дану норму відкоригували. Відтепер звільнятимуться від оподаткування також інші доходи нерезидента за державними цінними паперами, що виплачуються Мінфіном.

-----------------------

Закон України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування доходів нерезидентів - інвесторів у цінні папери" (N 2146-VIII від 07.09.2017 р.)

Офіційне опублікування: "Голос України" N 166 від 09.09.2017 р.

Дата набрання чинності: 10.09.2017 р.

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл