Огляди законодавства
2017.08.11

Зазнав змін Порядок розроблення та перегляду секторальних планів ринкового нагляду

Автор: Компанія «Дінай»

Кабмін відкоригував Порядок розроблення та перегляду секторальних планів ринкового нагляду, моніторингу та звітування про їх виконання (N 1410 від 26.12.2011 р.). Так, встановлено, що секторальні плани ринкового нагляду тепер складатимуться з двох блоків: плану здійснення ринкового нагляду та плану здійснення контролю продукції. Нагадаємо, що раніше форма секторального плану, наведена у додатку до цього Порядку, була загальною. Крім того, визначено, що ДФС подаватиме щороку до 15 жовтня органам ринкового нагляду проект плану здійснення контролю продукції щодо підготовки проектів секторальних планів (раніше цим займалася Держмитслужба).

Уряд зазначає, що реалізація таких змін створить сприятливі умови для ефективного здійснення контролю нехарчової продукції органами доходів і зборів та покращить їх взаємодію з органами ринкового нагляду.

----------------------

Постанова Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядку розроблення та перегляду секторальних планів ринкового нагляду, моніторингу та звітування про їх виконання" (N 570 від 09.08.2017 р.)

Дата набрання чинності: через 10 днів з дня її опублікування

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл