Огляди законодавства
2017.06.16

Переглянуто Порядок подання та оформлення документів для призначення пенсій

Автор: Компанія «Дінай»

Пенсійний фонд вніс корективи до Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (N 1058-IV від 09.07.2003 р.).

Деталізовано перелік документів, які додаються до заяви про призначення пенсії за віком, а також при призначенні до пенсій надбавок, допомоги, додаткової пенсії, компенсації та підвищень.

Внесено низку уточнень щодо підтвердження зарплати за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу поспіль за період до 30 червня 2000 р.

Визначено, що документом, який засвідчує місце проживання іноземців та осіб без громадянства, є посвідка на постійне проживання, а не її копія, як це було передбачено раніше.

Крім того, викладено у новій редакції заяву про виплату пенсії (додаток 4), що дозволить отримувати її за місцем фактичного проживання особи в межах України, зазначеним у такій заяві. Тим самим положення Порядку приведено у відповідність до норм Закону України N 1774-VII від 06.12.2016 р.

Також урегульовано питання виплати недоотриманої пенсії у зв'язку зі смертю пенсіонера та призначення (перерахунку) пенсії засудженим до обмеження волі, що також зафіксовано у ст. 601 КВКУ.

---------------------------

Постанова Правління Пенсійного фонду України "Про затвердження Змін до Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (N 9-1 від 26.04.2017 р.)

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 22.05.2017 р. за N 648/30516 та набирає чинності з дня її офіційного опублікування

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл