Огляди законодавства
2017.06.16

Визначено особливості ведення Реєстру дозволеної до ввезення в Україну видавничої продукції

Автор: Компанія «Дінай»

Відповідно до Закону "Про видавничу справу" (N 318/97-ВР від 05.06.97 р.) видавнича продукція, яка має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України, може ввозитися в Україну лише за наявності відповідного дозволу. Інформація щодо дозволеної до ввезення та реалізації продукції буде вноситися до відповідного Реєстру видавничої продукції держави-агресора, дозволеної до ввезення та розповсюдження на території України, порядок ведення якого затвердив Держкомтелерадіо наказом N 73.

Визначено, що такий реєстр вестиметься безпосередньо Держкомтелерадіо державною мовою у вигляді електронної бази даних, яка містить відомості про видавничу продукцію. До нього вноситиметься інформація щодо видачі, анулювання дозволу та поновлення дозволу на ввезення видавничої продукції.

Так, наприклад, у день прийняття наказу Держкомтелерадіо про видачу дозволу на ввезення видавничої продукції до реєстру вноситиметься відповідний запис та зазначатимуться відомості щодо: номера та дати наказу, коду товару згідно з УКТ ЗЕД, строку дії дозволу, найменування підприємства (фізособи-підприємця), що ввозить продукцію, повної назви видання та його автора, країни-виробника, найменування та місця знаходження видавця, року виходу у світ, мови видання, кількості примірників, що ввозяться в Україну, та міжнародного стандартного номера книги або нотного видання.

Інформація, що міститься в Реєстрі, є відкритою і розміщується на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо та єдиному державному веб-порталі відкритих даних.

----------------------

Наказ Державного комітету телебачення і радіомовлення України "Про затвердження Положення про Реєстр видавничої продукції держави-агресора, дозволеної до ввезення та розповсюдження на території України" (N 73 від 27.04.2017 р.)

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 26.05.2017 року за N 670/30538 та набуває чинності з дня його офіційного опублікування

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл