Огляди законодавства
2016.04.12

Додаткові відпустки держслужбовцям надаватимуться за новими правилами

Автор: Наталія Михальченко

Уряд визначився із механізмом надання додаткових оплачуваних відпусток державним службовцям, виклавши його у своєму Порядку N 270. Запрацює цей документ одночасно із набранням чинності Законом про держслужбу N 889-VIII від 10.12.2015 р., на виконання норм якого його і було прийнято - з 1 травня 2016 року.

Передбачено, що держслужбовці, стаж яких понад 5 років, матимуть право на додаткову відпустку тривалістю 1 календарний день. Починаючи з шостого року стажу відпустка збільшуватиметься на один календарний день за кожний наступний рік. Загальна тривалість такої додаткової відпустки не може перевищувати 15 календарних днів.

Зауважимо, що в даний час право на додаткову відпустку виникає у держслужбовців при стажі понад 10 років і становить 5 календарних днів. Починаючи з 11-го року відпустка збільшується на 2 календарних дні за кожний наступний рік. Загальна тривалість також не може перевищувати 15 календарних днів.

----------------------

Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку надання державним службовцям додаткових оплачуваних відпусток" (N 270 від 06.04.2016 р.)

Дата набрання чинності: з 01.05.2016 р.

 

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл